درباره پارمیس

 

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس یکی از شرکت های پیشرو و پرافتخار در زمینه تولید نرم افزار های مالی و سامانه های پیام کوتاه است.

پارمیس یکی از جامعترین نرم افزارهای حسابداری است که با توجه به نیاز کسب و کارها و فعالان اقتصادی در نسخه های متنوع طراحی و تولید شده است.   در زیر به اختصار به معرفی محصولات پارمیس می پردازیم:

 

نرم افزار حسابداری فروشگاهی  پارمـیس

•این نرم افزار با قابلیت های پیش بینی شده کلیه امور مرتبط به یک فروشگاه مانند خرید و فروش، انبار ، دریافت و پرداخت را مدیریت می نماید . اگر دارای فروشگاه هستید مدیریت حساب و کتابتان را به این نسخه از پارمیس بسپارید.

نرم افزار حسابداری شرکتی پارمـیس

•این نرم افزار امکان مدیریت فعالیت های چندین شرکت را دارد. بخشهای این نرم افزار شامل، بازرگانی(خرید و فروش)، دریافت و پرداخت، چک و بانک، کالا و انبار و... بوده و کلیه نیازهای یک شرکت را مرتفع می نماید.

نرم افزار حسابداری تولیدی پارمـیس

•این نرم افزار علاوه بر دارا بودن امکانات نسخه شرکتی پارمیس امکان مدیریت تولید کالاها بر اساس فرمول تولید محصولات و همچنین مدیریت کالاهای در جریان ساخت و نزد پیمانکاران را در اختیار قرار می دهد.اگر دارای کارخانه و یا حتی کارگاه تولیدی هستید این نسخه از پارمیس برای شما بسیار مناسب خواهد بود.

سامانه پیام کوتاه پارمـیس

•این سامانه تحت وب بوده و امکان دریافت و ارسال پیامک بصورت تکی و گروهی، ارسال منطقه ای، ارسال بر اساس مشاغل و جنسیت و سن، ارسال مستقیم و زماندار، اتصال به کلیه خطوط 1000،2000 و... و قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری پارمیس را دارد. اگر تاکنون برای ارتباط دوطرفه با مشتریانتان خط پیامکی نداشته اید، پیشنهاد می کنیم حتما از سامانه های پیام کوتاه پارمیس استفاده نمایید. امکانات فوق العاده این سامانه قطعا روابط شما و مشتریانتان را بهبود خواهد بخشید.

نسخه آزمایشی یکماهه (فروشگاهی، شرکتی و تولیدی ، سامانه پیام کوتاه)

•پارمیس حق مشتری می داند که قبل از خرید محصول را آزمایش کند. همه نسخه ها نسخه آزمایشی یکماهه دارند. پس می توانید کاملا مطمئن خرید کنید.

نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس همراه(رایگان)

•پارمیس در راستای اعتلای فرهنگ مالی عمومی، نرم افزار "حسابداری شخصی پارمیس همراه" را جهت گوشی های اندروید برای مدیریت حساب و کتاب شخصی و خانوادگی تولید و طراحی نموده است. این نرم افزار امکان مدیریت صندوق ها، بانک ها، درآمدها، هزینه ها، بدهی ها، طلب ها و مدیریت اعضای خانواده را دارد. پارمیس همراه رایگان است!!! 

 

ماژول های پشتیبانی کننده: 

•ماژول مدیریت تماس پارمیس:

 این ماژول رابطه ای بین نرم افزار حسابداری پارمیس و همچنین خطوط تلفنی برقرار نموده و کلیه تماس های ورودی و خروجی را به کاربر نمایش داده و همه آنها را ثبت می نماید.

•ماژول پیامک پارمیس:

این امکان یکی از منحصر بفردترین امکانی است که توسط پارمیس برای ارتباط بین نرم افزار حسابداری، سامانه پیام کوتاه، مشتریان و مدیران طراحی شده است. با نصب این ماژول در هنگام ثبت هر عملیاتی مانند صدور فاکتور فروش، فیش صندوق و ... پیامک اطلاع رسانی برای مشتری و مدیران ارسال می گردد.

این ماژول علاوه بر بالابردن جایگاه شرکت شما نزد مشتریان، هر گونه فعالیت مرتبط به آنها را اطلاع رسانی نموده و باعث کاهش حدود 50 درصدی تماسهای غیر ضروری و آگاهی مداوم مدیران نیز می شود.

نسخه برگ سبز نرم افزار حسابداری پارمیس (رایگان)

پارمیس بعنوان اولین شرکت نرم افزاری در ایران، نسخه ای کاملا رایگان از محصولات خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. 

نسخه برگ سبز پارمیس با دارا بودن امکانات پایه ای نیاز های اساسی یک واحد کوچک اقتصادی را برطرف می نماید.

طراحی وبسایت پارمیس(جدید):

•اهمیت داشتن یک وبسایت خوب بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر وبسایت ندارید و یا وب سایت شما مناسب شأن مجموعه تان نیست، نگران نباشید. واحد طراحی وبسایت پارمیس بروزترین سایت را با امکان مدیریت و درج اطلاعات توسط خودتان در اختیار شما قرار خواهد داد. 

پارمیس شما را بعد از خرید حمایت می کند:

*پشتیبانی رایگان یکساله بصورت تلفنی و اینترنتی  *آموزش های گروهی رایگان  *ارائه آخرین نسخه نرم افزار های آپدیت شده   *ارائه مشاوره های رایگان برای انتخاب محصولات و خدمات جدید 

جوایز و افتخارات پارمیس :

*منتخب جشنواره ملی مدیریت نوآوری و فناوری ایران     *منخب جشنواره قهرمانان صنعت کشور     * منتخب مدیر و تولیدکننده نمونه جوان کشور      * منتخب شرکت خدماتی برتر جوان کشور     *منتخب جشنواره تولید ملی و افتخار ملی

*در ضمن بزرگترین افتخار پارمیس وجود هزاران مشتری راضی در سراسر ایران و خدمت به شما سرور گرامی است.

 

فناوری اطلاعات پارمیس

  تولید کننده نرم افزارهای مالی - سامانه های پیام کوتاه – طراحی وبسایت

خط ویژه : 87758-021       وبسایت:www.ParmisIT.com            ایمیل :  sales[at]ParmisIT.com