تالار گفتگوی پارمیس

ارسال برای کاربر مهمان غیرفعال است. لطفاً  وارد شوید یا ثبت نام
آخرین ارسال
idead

idead
1 ارسال
---
محل:
نامشخص
27.03.2015 22:49

پیشنهاد های ویژه و جالب

سلام
برنامه حسابداری پارمیس بسیار برنامه خوبی هست
بین این برنامه و یک برنامه دیگه قصد انتخاب یک برنامه حسابداری شخصی رو دارم

اما مشکلات ریز و درشتی در نرم افزار وجود دارند
اولین مشکل که مشکل کوچکی هست مشکل مبهم بودن ساختار نرم افزار و منو هاش هست !
برنامه باید جوری باشه که وقتی شخصی برنامه رو باز میکنه با نگاه اول متوجه بشه که چجوری میتونه هر چیزی رو ثبت کنه
بخش بندی ها خیلی تو در تو هستند و بنده نزدیک نیم ساعت با برنامه سروکله زدم تا فهمیم چی کجاست و چجوریه و بازم سختم بود و دلچسب نبود
یکم به برنامه های حسابداری شخصی دیگه نگاه کنید ، برنامه هایی که شخصی هستند نباید پیچیده باشند چون برای شرکت و کسب و کار بزرگ نیست...

و اما یک پیشنهاد دیگه
داخل نرم افزار امکانی بزارید که بشه پرداخت ها و دریافت های هر ماه رو بصورت ریز دید
یعنی مثلا اینطوری :

پرداخت ها : + اینجا یه دکمه مثلا به شکل به علاوه باشه که با زدنش زیر مجموعه های دسته بندی ها هم نشون دادن بشن
خرید پوشاک : 300000 ریال
کرایه تاکسی : 100000 ریال
خوراک : 52222 ریال
جمع کل : 452222 ریال

دریافت ها : + اینجا یه دکمه مثلا به شکل به علاوه باشه که با زدنش زیر مجموعه های دسته بندی ها هم نشون دادن بشن
عیدی : 500000 ریال
حقوق : 2000000 ریال
جمع کل : 2500000 ریال

یعنی طرف بفهمه اخر ماه چقدر براش مونده ، چقدر برای هر چیز خرج کرده ، چقدر از کجا دریافتی داشته و...
اینطوری شخص میتونه قشنگ همه چیز رو در یک نگاه هر ماه یا هر هفته ببینه (یا هر بازه ای که میخواد ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه و کل)

و پیشنهاد بعدی اینکه اون ثبت تراکنش ها با پیامک بانکی رو هم حتما اضافه کنید
به این شکل :
هر بانکی معمولا دو نوع sms میده ، یکی برای برداشت ، یکی برای دریافت یعنی واریز به حساب طرف
وقتی پیامک از طرف بانک اومد هر کدوم از تراکنش ها بسته به نوعشون برن تو برنامه تو بخش خودشون

و اما یه پیشنهاد جالب که نمیدونم بتونید عملی کنید یا نه ، اونم اینه که اگر بتونید کاری کنید که وقتی پیامکی از طرف بانک میاد یه نوتیفیکیشن (اعلان) به طرف بده و بگه که جزییات تراکنش رو ثبت کن عالی میشه !! یعنی از عالی هم عالی تر !
اینجوری هم طرف یادش نمیره که تراکنش ها و حساب کتاباش رو ثبت کنه و هم کارا خیلی سریع تر و راحت تر میشه
امیدوارم به این پیشنهادات توجه کنید و هر چه سریع تر در نرم افزار خوبتون لحاظ کنید
اینم بگم که بنده خودم برنامه نویس php html css (طراح وب سایت) هستم و قصد داشتم این پیشنهادات رو به خیلی از نرم افزار های مشابه بدم اما خب اصلا پشتیبانی جالبی نداشتند و یک چیز کوچیک چند ماه طول کشید عملی کنند...

یکی دیگه هم نرم افزار یکم بعضی جاها کند عمل میکنه و یکم زیاد طول میکشه برای لودش ،
در اخر هم اگه خیلی سرتون رو درد اوردم و تایپ کردم پوزش Smile
بالاخره قصدم کمک کردن و بهترین شدن برنامه شماست
کمکی خواستید در خدمتم

با اروزی موفقیت روزافزون
سال نو هم مبارک

Discussions
پــارس جـوم